“30 skoczni świata”, czyli nowa książka o skokach narciarskich

30 skoczni świata

256-stronicowa pozycja ze zdjęciami i informacjami ze świata skoków narciarskich. Już pod koniec października, wszyscy sympatycy będą mogli nabyć najnowszą książkę Horsta Nilgena, pt. “30 skoczni świata”.

W książce zobaczymy fotografie zarówno z Pucharu Świata, jak i Letniej Grand Prix. Obok zdjęć będzie można znaleźć między innymi informacje techniczne na temat skoczni, rekordzistów, a także infografiki. Autorem pozycji jest koordynator mediów z FIS-u – Horst Nilgen. Swoją wersję otrzymał już Dyrektor Pucharu Świata – Walter Hofer oraz dyrektor skoczni w Willingen Jürgen Hensel.

Chętni będą mogli nabyć książkę w wersji specjalnej. – Przy zamówieniu większej ilości sztuk, fani otrzymają elegancki futerał, który uczyni z pozycji świetny upominek. Posiadamy również wersję specjalną – “Willingen”. Na pewno będzie można ją nabyć w biurze klubu narciarskiego Willingen na Mühlenkopfschanze – powiedział Jürgen Hensel.

“30 skoczni świata” zostanie wydane pod koniec października w języku angielskim i niemieckim oraz będzie dostępna wyłącznie online na stronie berkutschi.com. Osoby przebywające w Willingen będą mogły kupić specjalne wydanie “30 skoczni świata” z dodatkiem o Willingen.

Fot: SC Willingen