Bilety na konkurs TCS w Oberstodrfie wyprzedane!

Audi Arena w Oberstdorfie

W tym sezonie po raz 68. skoczkowie powalczą o zwycięstwo w prestiżowym Turnieju Czterech Skoczni. Bilety na pierwszy konkurs, który odbędzie się 29 grudnia w Oberstdorfie, zostały wyprzedane. Kibice wciąż mogą kupić wejściówki na kwalifikacje. 

Niemiecko-austriacki Turniej Czterech Skoczni tradycyjnie odbędzie się na przełomie roku. Rywalizacja rozpocznie się 29 grudnia i potrwa do 6 stycznia. W tym roku impreza jest popularniejsza niż kiedykolwiek wcześniej. Bilety na pierwszy konkurs rozeszły się jeszcze przed startem nowego sezonu Pucharu Świata.

Popularność jest absolutnie niesamowita, popyt na bilety rośnie z roku na rok – mówi dr Peter Kruijer, prezes klubu narciarskiego w Oberstdorfie i przewodniczący komitetu organizacyjnego. W dniu zawodów organizatorzy oczekują na Audi Arenie w Oberstdorfie 25 000 fanów.

Zobacz także: Historia Turnieju Czterech Skoczni.

W poprzedniej edycji imprezy triumfował  Ryōyū Kobayashi. Japończyk wygrał wszystkie konkursy. Wcześniej dokonali tego tylko Sven Hannawald (2001/2002) oraz Kamil Stoch (2017/2018).

Do pierwszego konkursu TCS pozostały tylko 42 dni! Bilety na pozostałe konkursy oraz kwalifikacje dostępne są na stronie www.vierschanzentournee.com.