Bracia Kot zapraszają na wspólne zajęcia

Maciej Kot - Oslo 2018

Maciej i Jakub Kot zapraszają wszystkich miłośników skoków narciarskich na wyjątkowe spotkanie! Skoczkowie razem stworzyli projekt, który ma na celu popularyzację tego niezwykłego sportu. 

Jeśli chcesz poznać świat skoków narciarskich zza kulis to zapraszamy do zapoznania się z naszym projektem. Dzięki nam skoki narciarskie przestaną mieć jakiekolwiek tajemnice!

Maciej Kot – reprezentant Polski w skokach narciarskich, drużynowy brązowy medalista olimpijski z Pyeonchangu oraz Jakub Kot – skoczek o wielkim talencie, obecnie działacz sportowy, konsultant i ekspert. 16 kwietnia wystartowała strona internetowa, która odsłania szczegóły inicjatywy – Kot Ski Jumping.

Projekt rozpoczął się już w zeszłym roku. Cieszył się popularnością wśród uczniów szkół z południa Polski. Spotkanie z Maciejem i Jakubem Kotem nie raz stanowiło również prezent urodzinowy dla największych fanów skoków narciarskich. Osoby uczestniczące w spotkaniach, jak możemy przeczytać na fanpage’u braci Kotów, wystawiały prowadzącym najwyższe oceny.

Bracia chcą przekazywać swoją wiedzę z zakresu skoków wszystkim tym, którzy mają nadzieję poznać tę dyscyplinę jeszcze lepiej, chcieliby się uczyć i zobaczyć, jak wygląda trening skoczka. A wszystko to pod okiem zawodowców.

Specjalnie dla takich osób powstała ta strona. Naszym celem jest pokazanie tego ekscytującego sportu „od kuchni”: będziesz mógł m.in. zobaczyć na żywo narty skoczka narciarskiego […] oraz poznać tajniki jak i ciekawostki naszego środowiska – możemy przeczytać na stronie.

Informacją o projekcie Jakub Kot podzielił się z fanami na Instagramie.

Szczegóły oferty, a także kontakt do zespołu “Kot Ski Jumping” możecie znaleźć na oficjalnej stronie