Firma Hargassner nowym sponsorem kadry Austrii

Przez kolejne trzy lata firma Hargassner będzie sponsorem austriackiej kadry narodowej w skokach narciarskich. Przedsiębiorstwo jest austriackim liderem technologii grzewczej.

Hargassner i zespół austriackich skoczków narciarskich ustalili współpracę na następne trzy lata. W podpisaniu kontraktu pomogło osobiste zaangażowanie i życiorys założyciela firmy – Antona Hargassnera seniora. Austriak dorastał w środowisku skoków narciarskich w Höhnhart. – Dynamika, duch zespołowy i natura to nie tylko wartości firmy Hargassner, ale także idee związane ze skokami narciarskimi – powiedział Markus Hargassner, podczas inauguracyjnej konferencji prasowej.

Współpraca ma na celu zwiększenie świadomości krajowej i międzynarodowej oraz otwarcie się na nowe rynki – dodał Anton Hargassner junior. Dla Michaela Hayböcka również regionalne powiązanie z nowym partnerem ÖSV odgrywa ważną rolę. – Moja matka pochodzi z Ried i dlatego jestem szczególnie zadowolony, że regionalna firma jest teraz naszym sponsorem. Jako sportowcy jesteśmy zależni od silnych partnerów.

Hargassner będzie także głównym sponsorem najlepszej skoczkini z Austrii – Danieli Iraschko-Stolz – na jeden rok.