Hula, Kubacki i Stoch poprowadzą trening na targach Go Active Show

“To wydarzenie absolutnie bez precedensu. Trzej najlepsi polscy skoczkowie narciarscy ubiegłego sezonu, na czele ze zdobywcą Pucharu Świata i mistrzem olimpijskim z Pjongczangu – Kamilem Stochem – poprowadzą wyjątkowy trening dla wszystkich fanów”. Tymi słowami organizatorzy targów Go Active Show zachęcają fanów do uczestnictwa w imprezie.

Kamil Stoch, Dawid Kubacki oraz Stefan Hula poprowadzą w trakcie Go Active Show 30-minutowy trening dla uczestników wydarzenia. Wspólne ćwiczenia skoczków z odwiedzającymi zaplanowano na 19 maja. Targi odbędą się w Ptak Warsaw Expo, w warszawskim Nadarzynie. Warto zaznaczyć, że to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce.

“Dyscyplina uwielbiana przez miliony Polaków, zwykle jest przez nich śledzona za pośrednictwem transmisji telewizyjnych. Teraz wszyscy fani skoków narciarskich będą mogli spotkać swoich ulubieńców z bliska. I to nie w górach, lecz w stolicy[…] Uwielbiani przez Polaków zawodnicy z pewnością nie odmówią swoim fanom również autografów i pamiątkowych zdjęć” – podsumowują organizatorzy.