Tomasz Pilch pod skrzydłami znanej marki!

Tomasz Pilch rozpoczął współpracę z firmą Red Bull! Nowy sponsor to dla młodego zawodnika nie tylko prestiż, ale też szansa na realizację sportowych marzeń. 

Reprezentant kadry B, Tomasz Pilch, oficjalnie potwierdził, że od przyszlego sezonu marka Red Bull będzie wspierała jego sportowe poczynania. Młody zawodnik skończy w tym roku 18 lat. Współpraca z legendarną firmą to dla niego ogromna szansa na rozwój, a także uznanie w świecie skoków narciarskich.

Red Bull już od wielu lat działa z Adamem Małyszem oraz Gregorem Schlierenzauerem. Na wielkich imprezach niejednokrotnie mogliśmy zauważyć logo marki. Firma od dłuższego czasu angażuje się w promowanie skoków narciarskichn i  wygląda na to, że ta współpraca potrwa jeszcze przez wiele sezonów.

Powiązanie z tak znaną w sportowym świecie marką to znak, że ma się do czynienia z wyjątkowym sportowcem. Dla Tomasza Pilcha to ogromne wyróżnienie.

Chciałbym Was poinformować, że od tego sezonu Red Bull będzie dodawał mi skrzydeł. Bardzo się cieszę i dziękuję mojemu Partnerowi za zaufanie – napisał na Instagramie skoczek.

Tomasz Pilch odnotował w ubiegłym sezonie kilka świetnych występów. Wygrał zawody inaugurujące Puchar Kontynentalny 2017/2018 oraz 2 inne konkursy tego cyklu – w Whistler oraz Ruce. Ostatecznie uzbierał 575 punktów i zajął 7. lokatę w klasyfikacji generalnej. 

W rankingu Polskiego Związku Narciarskiego 2017/18 znalazł się na 6 miejscu, wyprzedzając między innymi Jakuba Wolnego. Od tego sezonu będzie występował w Kadrze Narodowej B.

fot. pixabay.com