O NAS

Emil Bogumił – współtwórca i redaktor naczelny portalu. Studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Gdańskim. Poza skokami narciarskimi interesuje się sprawami społecznymi, historią, podróżami i dobrą kuchnią. Ceni sobie poczucie humoru i dawanie radości innym. W skijumper.pl odpowiada za rozwój portalu oraz prowadzenie spraw bieżących. Nie zaśnie, jeśli nie napisze na portalu kilku artykułów.

 

 

Anna Nagel – współtwórczyni i zastępczyni redaktora naczelnego portalu. W redakcji odpowiada za projekty graficzne i fotorelacje. Studiuje Dziennikarstwo i Komunikację Społeczną na Uniwersytecie Gdańskim. Jej główne zainteresowania to rysunek, fotografia i grafika komputerowa. Jej marzeniem z dzieciństwa było latanie – dlatego od małego z fascynacją oglądała wzbijających się w powietrze i lecących wzdłuż buli skoczków.

 

 

Wojciech Danielewski – współtwórca portalu. W skijumper.pl pełni funkcję sekretarza redakcji. Studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Uniwersytecie Gdańskim. Interesuje się sportem, polityką i majsterkowaniem. Lubi podróżować, szczególnie upodobał sobie górskie szlaki, dlatego organizuje redakcyjne wyjazdy. Odpowiada za wyszukiwanie informacji i opracowywanie tekstów niemieckojęzycznych.

 

 

Dominika Wierzba – studentka Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Gdańskim. Sport, a przede wszystkim skoki narciarskie i piłka nożna, interesują Ją od najmłodszych lat. Już w gimnazjum marzyła o karierze dziennikarki sportowej. W skijumper.pl odpowiada przede wszystkim za Latające Plotki. Jej największą pasją jest również muzyka. W wolnych chwilach interesuje się polityką, światem mody i social mediów.

 

 

Krzysztof Gostomczyk – fan sportu i aktywności fizycznej. Studiuje Gospodarkę Przestrzenną na Politechnice Gdańskiej, gdzie związany jest z radiem akademickim. Kocha biegać – szczególnie upodobał sobie biegi na orientację. Interesuje się skoczkami narciarskimi, o których nie znajdziemy informacji na pierwszych stronach gazetach. W redakcji odpowiada za cykl komentarzy #Weekend na skoczni.

 

 

dr Konrad Knoch – pracownik naukowy Uniwersytetu Gdańskiego i Europejskiego Centrum Solidarności. Kierował pracą zespołu tworzącego wystawę stałą ECS. Wykłada na kierunku Dziennikarstwo i Komunikacja Społeczna. W redakcji skijumper.pl udziela wsparcia eksperckiego w kwestiach organizacyjnych i medialnych, doradza w zakresie zarządzania i prowadzenia portalu, ponadto zajmuje się redakcją i korektą tekstów.