Peter Prevc nowym ambasadorem marki Huawei

Peter Prevc Huawei

Peter Prevc podpisał nowy kontrakt i tym samym został słoweńskim ambasadorem marki Huawei. Chińska korporacja od 2012 roku jest największym na świecie producentem urządzeń telekomunikacyjnych. – To dla nas wielki zaszczyt – komentuje dyrektor Huawei Słowenia, Matjaž Kermelj, który spotkał się ze skoczkiem.

Nowym słoweńskim ambasadorem marki Huawei został Peter Prevc. Wydarzeniu towarzyszyła specjalna sesja zdjęciowa.

Sportowiec jest w swoim kraju gwiazdą. Wielkie osiągnięcia zawdzięcza ciężkiej pracy. Spokojnie i konsekwentnie zdobywał kolejne tytuły i rekordy. Jako pierwszy przekroczył magiczną liczbę 250 metrów w locie. Zdobył kryształową kulę, był triumfatorem Turnieju Czterech Skoczni, a także całego Pucharu Świata. W ojczyźnie, za liczne zasługi dla sportu, otrzymał order za wkład w promocję Słowenii. Jako sportowiec skali światowej, jest inspiracją dla wielu młodych ludzi. Przez lata prezentował poświęcenie dla sportu. 

Zobacz również: Peter Prevc: “To były moje najlepsze skoki w sezonie”

Czas wolny = czas dla rodziny

Kim jest Peter Prevc, kiedy gasną światła kamer, kiedy zdejmuje narty? – Obecnie wolne dni zajmuje głównie mój syn, którego zimą nie widziałem przez długi czas. Cieszę się tymi chwilami – mówi Peter, podkreślając, że teraz poświęca cały wolny czas rodzinie. W uwiecznianiu wspólnych momentów, a także w kontynuowaniu treningu, mają pomóc nowe akcesoria.

W kampanii Peter Prevc reklamuje najnowszy telefon Huawei P30 Pro, słuchawki Bluetooth Huawei, a także zegarek Huawei Watch GT Active Sport.

Informacją o współpracy Peter Prevc podzielił się z fanami na Instagramie. 

– Z radością ogłaszam, że zostałem częścią zespołu Huawei! Mam już w rękach najnowszy Huawei P30 Pro. Ponieważ obiecali mi, że telefon robi świetne zdjęcia, musiałem to natychmiast przetestować – napisał skoczek.

– Jesteśmy naprawdę dumni, że nowy ambasador, jako zadowolony użytkownik, potwierdza zaangażowanie Huawei w badania, które dostarczają nowym użytkownikom najwyższej klasy doświadczeń w dziedzinie fotografii mobilnej – mówi Matjaž Kermelj, prezes Huawei Słowenia.

– Peter Prevc żyje podstawowymi wartościami Huawei. To dla nas wielki zaszczyt, że wspólnie czujemy wizję firmy. Wraz z nami to historia sukcesu! – podsumowuje marka.

źródło: racunalniske-novice.com, informacja własna
fot. Instagram, Peter Prevc