Peter Prevc został ojcem!

peter prevc

Peter Prevc, słoweński skoczek narciarski, medalista olimpijski, wielokrotny zwycięzca konkursów Pucharu Świata został po raz pierwszy ojcem. Szczęśliwą nowiną podzielił się z kibicami w internecie.

26-letni skoczek narciarski został ojcem po raz pierwszy. Choć swoją prywatnością nie dzieli się zbyt często, o szczęśliwych zmianach w jego życiu zawsze powiadamia kibiców. W przeciwieństwie do wielu sportowych gwiazd, nie pokazał twarzy swojego dziecka. Zrobił to w subtelniejszy sposób.

Pisz się nowa książka. O chłopcu w niebieskich butach – napisał młody tata.

O tym, że jego rodzina niedługo się powiększy, Peter poinformował fanów w lutym tego roku. Dodał wtedy zdjęcie ze swoją wieloletnią partnerką, Miną Lavtizar. Pisaliśmy o tym przy okazji narodzin córeczki Aleksandra Zniszczoła.

Lubię zimę w takim towarzystwie. PS. Na zdjęciu jesteśmy w trójkę.

Mina i Peter są parą od wielu lat, jednak nie pozują wspólnie do zdjęć. Podczas zawodów starają się żyć z dala od blasku fleszy. Słoweński skoczek jest bardzo popularny w swoim kraju i często odbiera nagrody za sportowe osiągnięcia. Wtedy pokazują się razem.

W zeszłym sezonie Peter nie odnotował żadnych wielkich zwycięstw. Zakończył zmagania na 15. pozycji, na podium stanął tylko raz – w Zakopanem zdobył trzecie miejsce.

Nie można jednak zapominać, że jego osiągnięcia w skokach narciarskich są spektakularne. Triumfator PŚ 2015/16, zwycięzca Turnieju Czterech Skoczni, Mistrz Świata w lotach 2016. To tylko niektóre z jego tytułów. Jest w nim ogromny potencjał. Mamy nadzieję, że narodziny synka zmotywują go do walki w kolejnych konkursach.

Rodzicom gratulujemy, życzymy dużo zdrowia i szczęścia.