PŚ Oberstdorf: Daniel Andre-Tande zwycięża w treningu. Kubacki piąty

Skoczkowie oddali pierwsze skoki na obiekcie do lotów w Oberstdorfie. W treningu najlepiej zaprezentował się Daniel Andre Tande. Kolejne lokaty zajęli Timi Zajc i Robert Johansson. W dziesiątce znalazło się dwóch Biało-Czerwonych.

Imię i nazwiskoKrajOdległośćPunktacja
Sabirzhan Muminov137,056,7
Denis Korniłow126,059,9
Michaił Maksimoczkin144,563,7
Alex Insam 139,070,3
Roman Sergeevich Trofimow139,575,4
Dominik Peter156,5 80,5
Casey Larson 168,093,3
Cestmir Kozisek153,094,6
Andreas Schuler155,597,2
Stefan Hula165,5108,2
Paweł Wąsek168,5109,9
Jewgienij Klimow177,0115,5
Michael Hayboeck176,5118,2
Andreas Alamommo200,5 121,3
Jan Hoerl177,0121,6
Ulrich Wohlgenannt200,0 121,7
Killian Peier184,5123,3
Anze Lanisek183,0123,6
Anders Fannemel 183,5124,6
Roman Koudelka184,5124,6
Jurij Tepes184,5126,7
Constantin Schmid183,0127,6
Naoki Nakamura183,5128,0
Antti Aalto188,0129,7
Mackenzie Boyd-Clowes189,5130,6
Kevin Bickner 188,5131,6
Jakub Wolny192,0132,5
Andreas Wellinger192,5132,8
Eetu Nousiainen201,0 133,5
Karl Geiger190,5133,6
Clemens Aigner189,5133,8
Anze Semenic191,5134,0
Tomas Vancura212,5 136,9
Vladimir Zografski 196,0137,6
Simon Ammann196,0138,3
Stephan Leyhe192,5138,3
Junshiro Kobayashi196,5139,0
Ziga Jelar196,5142,9
Richard Freitag200,0143,2
Yukiya Sato199,0143,3
Halvor Egner Granerud 201,5143,6
Martin Hamann209,0 143,7
Noriaki Kasai195,0143,9
Stefan Kraft194,5145,4
Philipp Aschenwald199,0145,9
Piotr Żyła200,0147,8
Daniel Huber205,5148,3
Andreas Stjernen 206,0148,9
Kamil Stoch199,5149,2
Tilen Bartol202,5150,3
Domen Prevc211,5156,2
Markus Eisenbichler212,5156,5
Ryoyu Kobayashi202,0156,9
Dawid Kubacki210,0159,7
Johann Andre Forfang 214,0162,9
Robert Johansson 215,5165,0
Timi Zajc217,0165,8
Daniel Andre Tande 222,5171,5
Daiki ItoDNSDNS