Robert Johannson zaprojektował własną linię odzieżową!

Robert Johansson, czarne kombinezony

Szukacie nowych czapek na wiosnę, może bluzy? Dla wszystkich fanów Roberta Johanssona mamy wspaniałą wiadomość! Już niedługo pojawią się pierwsze produkty odzieżowe z podobizną skandynawskiego wąsacza! 

Najpierw pojawił się w niej sam, później zaczęli je nosić jego przyjaciele. Nietypowe czapki z daszkiem, bo z wizerunkiem samego Roberta! Kask z norweską flagą, gogle z inicjałami “RJ” i jedyny w swoim rodzaju znak rozpoznawczy reprezentanta Norwegii – wąs 😉

Fani natychmiast zaczęli pytać, gdzie można pozyskać czapki! Zdjęcia w internecie powielały się w mgnieniu oka, kibice wymieniali się informacjami. Nigdzie jednak nie było żadnej konkretnej wzmianki na ten temat. Do sprawy włączył się więc sam Robert, który o swojej nowej współpracy powiadomił fanów w internecie. Wszyscy poszukujący mogą odetchnąć z ulgą! Czapki oraz bluzy już niedługo będą do kupienia w norweskim sklepie odzieżowym Lokk Shop (stacjonarnie i on-line).  Zainteresowani muszą uważnie obserwować profile społecznościowe skoczka. Już niedługo pojawi się więcej informacji.

Na polskim rynku również mamy debiut naszego reprezentanta! Maciej Kot wraz z marką 4F stworzyli linię ubrań sportowych. Do kupienia między innymi kurtki, plecaki, bluzy czy T-shirty! Jak widać, Maciek radzi sobie świetnie nie tylko w skokach narciarskich.

fot. Anna Nagel, skijumpingzone.pl