Skoczny przegląd #13 – edycja świąteczna

Skoczny przegląd

Święta Bożego Narodzenia to jeden z najpiękniejszych okresów w roku. Czas spędzony w gronie najbliższych, wspólne biesiadowanie, otwieranie prezentów. Jesteście ciekawi, jak wyglądały święta u Waszych ulubionych skoczków narciarskich? Przed Wami “Skoczny przegląd” – edycja świąteczna, czyli prezentacja Świąt Bożego Narodzenia w świecie skoków narciarskich.

Najpiękniejszy czas w roku

Mieszkają w różnych stronach świata, mają różne tradycje i zwyczaje. Jednak pod koniec grudnia wszyscy skoczkowie wracają do swoich rodzin, aby nacieszyć się krótkim urlopem przed powrotem do Pucharu Świata. Magia świąt jest jedyna i niepowtarzalna, dlatego niektórzy sportowcy na ten czas odkładają telefony, nie udostępniają zbyt wielu zdjęć. Nie zapomnieli jednak o życzeniach dla swoich kibiców. Zobaczcie, jak spędzili te kilka dni.

Maciej Kot święta spędził w rodzinnym Zakopanem.

Killian Peier i jego dziewczyna pochodząca z Finlandii Veronika, świętowali z rodziną reprezentanta Szwajcarii, w Einsiedeln.

Ryoyu Kobayashi podczas kolacji w towarzystwie przyjaciół.

Dawid Kubacki z narzeczoną, Martą Majcher.

Jak zawsze rodzinnie, w Szczyrku – Stefan i Marcelina Hula z córeczkami.

Tradycyjne zdjęcie z choinką w tle udostępnił również Andreas Wellinger.

Johann Andre Forfang i Celina Robertsen powrócili na święta no rodzinnego Tromso. To miasto jest zimą wyjątkowo urokliwe.

Wesołych Świąt życzyli kibicom także inni norwescy skoczkowie. Zdjęcie zostało wykonane pod mamucią skocznią w Vikersund.

Życzenia z Lillehammer przesłał kibicom najsłynniejszy wąsacz w świecie skoków narciarskich – Robert Johansson. To jego pierwsze święta spędzone z partnerką Marlene Messell.

Taku Takeuchi z dziećmi spędził cały wolny czas. Nie widział się z nimi ponad 5 tygodni.

Pierwsze święta z nowym członkiem rodziny w domu byłego skoczka narciarskiego, Andersa Jocobsena. Jego drugi synek przyszedł na świat 16 listopada.

Clemens Aigner w wyśmienitym nastroju. Święta spędził w rejonie Tyrolu.

Wesołych Świąt życzyli kibicom skoków narciarskich święty Mikołaj prosto z Finlandii, w towarzystwie Waltera Hofera.

Śledźcie uważnie, niedługo kolejny Skoczny Przegląd!

fot. Instagram, Robert Johansson