Skoczny przegląd #4

Kamil Stoch odkrywający uroki Meksyku, Dawid Kubacki zmienia swoje życie podczas pobytu w Egipcie, Maciej Kot nad lazurowym wybrzeżem oraz Stefan Hula z rodziną na urlopie w Bułgarii. Przed Wami skoczny przegląd – czyli jak prezentują się wakacje polskich skoczków narciarskich. 

Dobra forma polskiej czwórki

Kiedy po zakończeniu minionego sezonu reprezentanci innych krajów dostali od swoich trenerów kilka dni urlopu, polscy skoczkowie nadal przebywali na zgrupowaniach i ciężko trenowali na siłowni. Efekty ich pracy mogliśmy oglądać podczas konkursów LGP 2018. Kamil Stoch i jego koledzy prezentują latem solidną formę.

Kiedy podczas kolejnych konkursów LGP 2018, rozgrywanych między innymi we Francji, Polskę reprezentowała kadra B, czwórka najlepszych polskich skoczków mogła w końcu wyjechać na długo wyczekiwane wakacje. Wszyscy pochwalili się zdjęciami ze swoich urlopów w mediach społecznościowych.

Ładowanie baterii

Kamil Stoch wraz z żoną Ewą uwielbiają dalekie podróże. Kiedy tylko znajdą chwilę wolnego od pracy wylatują daleko i odpoczywają aktywnie – spotykają się z mieszkańcami, obserwują lokalne wydarzenia i imprezy. Nie inaczej było tym razem, podczas dziesięciu dni spędzonych w Meksyku. Piękne zdjęcia autorstwa Ewy Bilan-Stoch robią furorę na Instagramie.

Maciej Kot poleciał na urlop w towarzystwie swojej dziewczyny, Agnieszki Lewkowicz. Para nie zdradziła dokąd udała się na zasłużone wakacje. Jednak po zdjęciach widać, że wybrali na odpoczynek wyjątkowo piękne miejsce. Plaża, słońce, błękitna woda i spanie w hamaku – takich wakacji zazdrościmy.

Stefan Hula z rodziną wypoczywali w słonecznej Bułgarii. Na urlop pojechali w towarzystwie swoich przyjaciół – Dominiki i Grzegorza Sobczyków. Wspólne wakacje wyjątkowo im służyły. Po zdjęciach widać, że świetnie bawili się w swoim towarzystwie.

Serca fanów skradły jednak urocze córeczki Stefana i Marceliny. Dumni rodzice udostępnili kilka zdjęć dziewczynek z bałkańskich wakacji.

Największą niespodziankę dla swojej dziewczyny, zorganizował Dawid Kubacki podczas urlopu w Egipcie. Dzisiejszego ranka partnerka skoczka, Marta Majcher, podzieliła się na Instagramie szczęśliwą wiadomością – para zaręczyła się! Po kilku latach związku, Dawid Kubacki postanowił zadać Marcie bardzo ważne pytanie, a ona bez wahania odpowiedziała “tak”.

Już niedługo kolejne konkursy LGP 2018, a także kolejne zgrupowania i przygotowania do rozpoczęcia sezonu zimowego. Kamil Stoch i spółka są już gotowi do walki o cenne punkty. Baterie naładowane, pora wracać na skocznię. 

fot. Instagram, Kamil Stoch