Skoczny Przegląd #6

Severin Freund

Ostatnie zawody LGP 2018 w Klingenthal, Severin Freund podzielił się z fanami radosną nowiną, a partnerka Macieja Kota, Agnieszka Lewkowicz, organizuje Fit Camp w ramach swojego nowego projektu – body by Aga. Przed Wami “Skoczny Przegląd”. 

Ostatni raz tego “lata”

Właśnie zakończyły się konkursy w ramach LGP 2018. Skoczkowie w licznym gronie spotkali się w Klingenthal i choć ich ostatni występ został odwołany, zarówno zawodnicy, jak i kibice będą wspominać go pozytywnie.

Pomimo długich oczekiwań, wiatr uniemożliwił organizatorom przeprowadzenie dwóch serii konkursowych. Skoczkowie spotkali się w tym czasie ze swoimi fanami. Była to ostatnia szansa na zobaczenie największych gwiazd tego sportu przed inauguracją Pucharu Świata 2018/19 w Wiśle. Do 17 listopada zostały już tylko 44 dni!

W Klingenthal, po kilku miesiącach przerwy, pojawił się również Daniel Andre Tande.

To dziewczynka!

Kilka dni temy Severin Freund został po raz pierwszy ojcem. Niemiecki skoczek narciarski podzielił się z fanami zdjęciem rączki dziewczynki. Narodziny córki to zarówno dla niego, jak i całej rodziny wielkie szczęście i motywacja.

30-letni skoczek robi wielkie postępy i niedługo powróci do rywalizacji w PŚ. Już teraz próbuje swoich sił na dużych skoczniach. Jeżeli wszystko pójdzie po jego myśli, być może będziemy mogli oglądać jego występ w Wiśle już za miesiąc. Druga opcja to powrót wraz z rozpoczęciem Turnieju Czterech Skoczni w grudniu. Kibice czekają na Severina Freunda z niecierpliwością.

Body by Aga

Potrzebujesz motywacji do ćwiczeń? Chcesz poszerzyć swoją wiedzę z zakresu sportu? Nie wiesz jak zdrowo się odżywiać? Zgłoś się do Agnieszki Lewkowicz. Dziewczyna Macieja Kota od lat jest aktywnym sportowcem (trenowała bieganie), od pewnego czasu również trenerem personalnym. Promuje zdrowy tryb życia, pokazuje jak rozsądnie podejść do temu odchudzania. Jej Instagram śledzi ponad 20 tysięcy osób.

We wrześniu Agnieszka założyła stronę internetową – body by Aga. Jej autorski projekt ma na celu ułatwienie kontaktu z jej fanami i podopiecznymi. Jesienią odbędzie się FIT CAMP – 4-dniowy obóz treningowy w Zakopanem. Zgłosić może się każdy. Zapisy trwają. Swoją partnerkę wspiera sam Maciej Kot.

 

Śledźcie nas uważnie, niedługo kolejny Skoczny Przegląd!

fot. Instagram, Severin Freund