Tureccy skoczkowie z własnym kanałem na YouTubie

tureccy skoczkowie

Gdy sportowcy pojawiają się na YouTubie, zwykle publikują tam różnego rodzaju kulisy z zawodów i vlogi. Tureccy skoczkowie postanowili założyć swój kanał, który w żadnym stopniu nie przypomina znanych nam już dobrze nagrań Johanna Andre Forfanga czy Gregora Schlierenzauera. 

Fatih Arda İpcioğlu, Muhammet Münir Güngen i Muhammet İrfan Çintımar rozpoczęli swoją przygodę z YouTubem 6 marca 2020 roku. Wówczas na ich kanale o nazwie “Tanko Three” pojawiło się pierwsze wideo. Skoczkowie zorganizowali między sobą konkurencje w skakaniu przez poprzeczkę. Do stworzenia kolejnego materiału przenieśli się na skocznie.   – Dzisiaj spróbujemy czegoś, czego jeszcze nigdy nie próbowaliśmy. Najpierw zjedziemy ze skoczni na jabłkach, a później użyjemy pontonu – mówili sportowcy. 

Na kanale zawodników pojawiają się różnego rodzaju wyzwania, takie jak głuchy telefon czy zgadywanie zawartości tajemniczego pudełka. Na Instagramie publikują kolejne pomysły. 3 kwietnia mogliśmy zobaczyć jak Münir Güngen… traci owłosienie na nogach za sprawą plastrów z woskiem. 

– Rodzina Tanko Three to trzech “braci” ze wspólną 14-letnią historią. Naszym celem jest dzielenie się treściami, które mogą Cię rozśmieszyć, podekscytować, zastanowić i są co najmniej warte obejrzenia. Chcemy również, byś wiedział, że zamiast ograniczać się do jednego gatunku, będą pojawiały się tutaj filmy wszelkiego rodzaju i odmian. Dziękujemy za subskrypcję i oglądanie – piszą o sobie sportowcy. 

Do tej pory kanał zgromadził 252 subskrybcje, a materiały mają po około 2 tysiące wyświetleń. Być może kariera na YouTubie jest planem B, biorąc pod uwagę dotychczasowe sukcesy tureckich skoczków?