Tymczasem w kraju kwitnącej wiśni

Taku Takeuchi

Wakacje = czas dla znajomych, rodziny i dla siebie. Mogliście już przeczytać gdzie odpoczywają zawodnicy z Europy, ale nie zapominajmy, że w Pucharze Świata mamy pewną popularną drużynę z Azji. Co słychać u reprezentantów Japonii w skokach narciarskich? 

Impreza skoczków w Planicy, później ostatni konkurs indywidualny. Puchar Świata dobiegł końca, nastąpił moment pożegnań i powrotu do Japonii. Czekała ich długa droga do domu. Obecnie są już w gronie najbliższych, mogą cieszyć się zasłużonym urlopem. Na treningi przyjdzie jeszcze pora. Teraz czas na przyjemności!

Ryoyu Kobayashi wybrał się na mecz baseballu na Miyagi Baseball Stadium w japońskim mieście Sendai. Wspierał drużynę “Tohoku Rakuten Golden Eagles”. Sam również pojawił się na boisku.

Taku Takeuchi w gronie najbliższych przyjaciół wybrał się w podróż do Korei Południowej. Towarzyszył mu również Noriaki Kasai z rodziną. 

W jego rodzinnym mieście Iiyamie (środkowa część wyspy Honsiu w Japonii), zorganizowano imprezę powitalną specjalnie na jego cześć. Koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia!

Nie mogło jednak zabraknąć chwil spędzonych z rodziną. Taku jest dumnym tatą dwóch synów! Młodszy z nich, Toki, przyszedł na świat na początku stycznia. Wczoraj starszy Dani wybrał się z rodzicami do zoo.

fot. Instagram, Taku Takeuchi