Włosi zmieniają dyrektora ds. skoków i kombinacji norweskiej

Federico Rigoni zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora ds. skoków i kombinacji norweskiej we Włoskim Związku Narciarskim

Federico Rigoni zrezygnował z pełnienia funkcji dyrektora ds. skoków i kombinacji norweskiej we Włoskim Związku Narciarskim.Wpływ na taką decyzję miało ograniczenie czasu poświęcanego na rozwój osobisty.

Rozstanie po trzech latach

Włoch rozstaje się z funkcją dyrektora technicznego sektorów skoków narciarskich i kombinacji norweskiej po trzech latach pracy. – Bardzo dziękuję FISI i Arma dei Carabinieri za ogromne wsparcie, jakie otrzymałem w ostatnich latach w wymagającej roli – powiedział Rigoni, który wierzy, że jego prace zacznie przynosić efekty w przyszłości. – Jestem przekonany, że owoce podjętej pracy będą widoczne tak szybko, jak to możliwe – dodał były dyrektor.

Nadzieja na przyszłość

Słowa pożegnania w stronę swojego pracownika skierował też prezydent włoskiej federacji. – Dziękujemy Rigoniemu za jego wkład w ruch skoków i kombinacji. Federacja życzy mu wszystkiego najlepszego, mając pewność, że znakomita praca wykonana w minionych sezonach zostanie wykorzystana przez sportowców w roku olimpijskim – skomentował Flavio Roda.

Źródło: neveitalia.it