ZŁOTE ORŁY HORNGACHERA ZAJMUJĄ DRUGIE MIEJSCE W WIŚLE! Zwycięstwo Norwegów

Pierwszy konkurs drużynowy tegorocznej edycji Pucharu Świata za nami. Po ośmiu wspaniałych skokach zwyciężyła w nim reprezentacja Norwegii. Podium uzupełnili Polacy oraz Austriacy.

Konkurs rozpoczął się kilka minut po 16:00. Mrok, sztuczne oświetlenie i niska temperatura potęgowały emocje kibiców z całego globu. Jak okazało się kilka godzin później, najwięcej powodów do świętowania mieli fani reprezentacji Norwegii. Podopieczni Alexandra Stoeckla z miażdżąca przewagą 17,3 punktów pokonali reprezentację Polski oraz Austrii. Skład: Piotr Żyła, Dawid Kubacki, Maciej Kot, Kamil Stoch zdobył 1006,5 punktów i zajął drugie miejsce w dzisiejszej rywalizacji!

Po pierwszej serii, Biało-Czerwoni zajmowali pierwsze miejsce. W finale dzisiejszej rywalizacji nie oglądaliśmy Kazachów, Włochów, Czechów oraz Finów.

Już jutro o 15:00 rozpocznie się pierwszy w tym sezonie konkurs indywidualny tegorocznej edycji Pucharu Świata. Wieczorem poznamy pierwszego lidera klasyfikacji generalnej. Zarówno na skoczni, jak i przed telewizorami kibicujmy Biało-Czerwonym!